Pushtape Music (7.x-1.0-beta15) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
ro: Bine ați venit

en: @drupal installation complete
ro: Instalare @drupal completă

en: Congratulations, you installed @drupal!
ro: Felicitări, ai instalat @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ro: Revizuiți mesajele de mai sus inainte de a vizita <a href="@url">noul dumneavoastră sit</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ro: <a href="@url">Vezi noul tău sit.</a>.
