Pushtape Music (7.x-1.0-beta16) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
sv: Välkommen

en: @drupal installation complete
sv: Installationen av @drupal är slutförd

en: Congratulations, you installed @drupal!
sv: Grattis, du har installerat @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
sv: Granska meddelandena ovan innan du besöker <a href="@url">din nya webbplats</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
sv: <a href="@url">Besök din nya webbplats</a>.
