Pushtape Music (7.x-1.0-beta17) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
pt: Bem vindo

en: @drupal installation complete
pt: Instalação do @drupal completa

en: Congratulations, you installed @drupal!
pt: Parabéns, você instalou o @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
pt: Leia as mensagens acima novamente antes de visitar <a href="@url">seu novo site</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
pt: <a href="@url">Visite seu novo site</a>.
