Pushtape Music (7.x-1.0-beta18) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: @drupal installation complete
hu: A @drupal telepítése sikeres volt

en: Congratulations, you installed @drupal!
hu: A <em>@drupal</em> telepítése sikerült, gratulálunk!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
hu: A fenti üzeneteket át kell nézni az <a href="@url">új webhely</a> meglátogatása előtt.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
hu: <a href="@url">Az új webhely meglátogatása</a>.
