Pushtape Music (7.x-1.0-beta19) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: @drupal installation complete
oc: Installacion de @drupal acabada

en: Congratulations, you installed @drupal!
oc: Felicitacions, avètz installat @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
oc: Mercé de tornar legir los messatges seguents abans d'anar visitar <a href="@url">vòstre novèl site</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
oc: <a href="@url">Visitatz vòstre novèl site</a>.
