Pushtape Music (7.x-1.0-beta20) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
da: Velkommen

en: @drupal installation complete
da: @drupal-installation fuldført

en: Congratulations, you installed @drupal!
da: Tillykke, du har nu installeret @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
da: Gennemse meddelelserne ovenfor, før du besøger <a href="@url">dit nye site</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
da: <a href="@url">Besøg dit nye site</a>.
