Pushtape Music (7.x-1.0-beta20) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
nl: Welkom

en: @drupal installation complete
nl: @drupal-installatie voltooid

en: Congratulations, you installed @drupal!
nl: Gefeliciteerd, u heeft @drupal geïnstalleerd!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
nl: Bekijk bovenstaande berichten voordat u <a href="@url">uw nieuwe website</a> bezoekt.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
nl: <a href="@url">Ga naar de nieuwe website</a>.
