Pushtape Music (7.x-1.0-beta24) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
vi: Chào mừng

en: @drupal installation complete
vi: Hoàn thành quá trình cài đặt @drupal

en: Congratulations, you installed @drupal!
vi: Chúc mừng, ban đã cài @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
vi: Xem lại thông tin ở trên trước khi ghé thăm <a href="@url">website mới của bạn</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
vi: <a href="@url">Ghé thăm website của bạn</a>.
