Pushtape Music (7.x-1.0-beta8) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
fr: Bienvenue

en: @drupal installation complete
fr: Installation de @drupal terminée

en: Congratulations, you installed @drupal!
fr: Félicitations, vous avez installé @drupal !

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
fr: Merci de lire les messages suivants avant de visiter <a href="@url">votre nouveau site</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
fr: <a href="@url">Visitez votre nouveau site</a>.
