Pushtape Music (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
pl: Witamy

en: @drupal installation complete
pl: Instalacja systemu @drupal dobiegła końca

en: Congratulations, you installed @drupal!
pl: Gratulacje, system @drupal został zainstalowany!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
pl: Przeczytaj powyższy komunikat zanim przejdziesz do <a href="@url">Twojej witryny</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
pl: <a href="@url">Przejdź do Twojej witryny</a>.
