Pushtape Music (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
uk: Вітання

en: @drupal installation complete
uk: @drupal встановлено

en: Congratulations, you installed @drupal!
uk: Вітаємо, Ви встановили @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
uk: Перегляньте повідомлення вище, перед відвідуванням <a href="@url">Вашого нового сайту</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
uk: <a href="@url">Відвідати Ваш новий сайт</a>.
