Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Tags
pl: Tagi

en: License
pl: Licencja

en: Artist
pl: Artysta

en: Notes
pl: Notatki

en: Track
pl: Historia
