Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Tags
cs: Štítky

en: Links
cs: Odkazy

en: Artist
cs: Umělec

en: Notes
cs: Poznámky

en: Track
cs: Sledovat
