Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Album
el: Άλμπουμ

en: Artist
el: Καλλιτέχνης

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Track
el: Ανίχνευση
