Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Tags
es: Etiquetas

en: License
es: Licencia

en: Links
es: Enlaces

en: Album
es: Álbum

en: Artist
es: Artista

en: Notes
es: Notas

en: Track
es: Seguimiento

en: Credits
es: Créditos

en: Album title
es: Título del álbum

en: Release date
es: Fecha de lanzamiento

en: Artwork
es: Arte
