Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Tags
fr: Étiquettes

en: License
fr: Licence

en: Links
fr: Liens

en: Artist
fr: Artiste

en: Track
fr: Suivi

en: Credits
fr: Crédits

en: Album title
fr: Titre de l'album

en: Lyrics
fr: Paroles

en: Release date
fr: Date de version

en: Artwork
fr: Œuvre d'art

en: Tracklist
fr: Liste de pistes

en: Track name
fr: Nom de la piste
