Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Tags
hu: Címkék

en: License
hu: Licenc

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Artist
hu: Alkotó

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Track
hu: Követés

en: Credits
hu: Akit még köszönet illet

en: Artwork
hu: Műalkotás
