Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Tags
ja: タグ

en: License
ja: ライセンス

en: Links
ja: リンク

en: Album
ja: アルバム

en: Artist
ja: アーティスト

en: Notes
ja: ノート

en: Track
ja: 履歴

en: Release date
ja: 発売日
