Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: License
kn: ಪರವಾನಗಿ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Album
kn: ಆಲ್ಬಂ

en: Artist
kn: ಕಲಾಕಾರ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Track
kn: ಹಾಡು

en: Credits
kn: ಮನ್ನಣೆಗಳು
