Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Tags
lv: Birkas

en: License
lv: Licenze

en: Links
lv: Saites

en: Album
lv: Albūms

en: Artist
lv: Mākslinieks

en: Track
lv: Sekošana
