Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: License
ta: உரிமம்

en: Album
ta: பட ஏடு

en: Artist
ta: கலைஞர்

en: Track
ta: பின்தொடர்
