Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Tags
fi: Tagit

en: License
fi: Lisenssi

en: Links
fi: Linkit

en: Album
fi: Albumi

en: Artist
fi: Artisti

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Track
fi: Seuranta
