Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Links
gl: Ligazóns

en: Album
gl: Álbum

en: Artist
gl: Artista

en: Notes
gl: Notas

en: Track
gl: Seguimento
