Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Tags
is: Efnisorð

en: License
is: Hugbúnaðarleyfi

en: Links
is: Hlekkir

en: Album
is: Myndasafn

en: Artist
is: Listamaður

en: Track
is: Rekja
