Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: License
lt: Licenzija

en: Links
lt: Nuorodos

en: Album
lt: Albumas

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Notes
lt: Pastabos

en: Track
lt: Sekti
