Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Tags
nl: Labels

en: License
nl: Licentie

en: Artist
nl: Artiest

en: Notes
nl: Notities

en: Track
nl: Opvolgen

en: Credits
nl: Medewerkerslijst

en: Release date
nl: Uitgiftedatum

en: Artwork
nl: Kunstwerk
