Pushtape Discography (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ar: وسوم

en: Links
ar: روابط

en: Album
ar: ألبوم

en: Artist
ar: المؤلف

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Track
ar: تتبع
