Pushtape Discography (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Tags
bg: Таг

en: Links
bg: Връзки

en: Album
bg: Албум

en: Artist
bg: Изпълнител

en: Notes
bg: Бележки

en: Track
bg: История
