Pushtape Discography (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: License
de: Lizenz

en: Artist
de: Künstler

en: Notes
de: Hinweise

en: Track
de: Beiträge

en: Credits
de: Danksagung

en: Lyrics
de: Liedtexte

en: Release date
de: Veröffentlichungsdatum

en: Artwork
de: Kunstwerk
