Pushtape Discography (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: License
ml: ലൈസൻസ്

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Album
ml: ആൽബം

en: Artist
ml: കലാകാരന്‍

en: Track
ml: ചരണപഥം
