Pushtape Discography (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Tags
eu: Etiketak

en: Links
eu: Estekak

en: Album
eu: Albuma

en: Artist
eu: Artista

en: Notes
eu: Oharrak

en: Track
eu: Aztarna
