Pushtape Discography (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Tags
hi: उपनाम

en: License
hi: लाइसेंस

en: Links
hi: लिंक

en: Album
hi: एल्बम

en: Artist
hi: कलाकार

en: Audio
hi: आवाज

en: Track
hi: पथ
