Pushtape Discography (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Tags
it: Etichette

en: Links
it: Collegamenti

en: Artist
it: Artista

en: Notes
it: Note

en: Track
it: Traccia
