Pushtape Discography (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: License
fa: لایسنس

en: Links
fa: واصلیها

en: Album
fa: آلبوم

en: Audio
fa: صوتی
