Pushtape Discography (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Tags
ru: Теги

en: License
ru: Лицензия

en: Links
ru: Ссылки

en: Album
ru: Альбом

en: Artist
ru: Исполнитель

en: Audio
ru: Аудио

en: Notes
ru: Примечания

en: Track
ru: Активность

en: Album title
ru: Название альбома

en: Release date
ru: Дата выхода
