Pushtape Discography (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Tags
tr: Etiketler

en: License
tr: Lisans

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Album
tr: Albüm

en: Artist
tr: Sanatçı

en: Audio
tr: Ses

en: Notes
tr: Notlar

en: Track
tr: Takip
