Pushtape Discography (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Links
be: Спасылкі

en: Album
be: Альбом

en: Artist
be: Мастак

en: Audio
be: Аўдыё

en: Notes
be: Заўвагі

en: Track
be: Адсочваць
