Pushtape Discography (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Tags
ca: Etiquetes

en: License
ca: Llicència

en: Links
ca: Enllaços

en: Album
ca: Àlbum

en: Artist
ca: Artista

en: Audio
ca: Àudio

en: Track
ca: Seguiment

en: Credits
ca: Crèdits

en: Artwork
ca: Il·lustració
