Pushtape Discography (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ro: Etichete

en: License
ro: Licență

en: Links
ro: Legături

en: Notes
ro: Note

en: Track
ro: Urmăreşte
