Pushtape Discography (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Tags
sk: Značky

en: License
sk: Licencia

en: Links
sk: Odkazy

en: Artist
sk: Umelec

en: Notes
sk: Poznámky

en: Track
sk: Sledovať
