Pushtape Discography (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Tags
uk: Теґи

en: License
uk: Ліцензія

en: Links
uk: Посилання

en: Album
uk: Альбом

en: Artist
uk: Виконавець

en: Audio
uk: Звук

en: Notes
uk: Примітки

en: Track
uk: Відстежити

en: Credits
uk: Подяки

en: Album title
uk: Назва альбому

en: Lyrics
uk: Тексти пісень

en: Release date
uk: Дата випуску

en: Artwork
uk: Оформлення
