Pushtape Discography (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Links
ur: لنکس

en: Album
ur: البم

en: Artist
ur: آرٹسٹ

en: Audio
ur: آڈیو
