Pushtape Discography (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Tags
he: תגיות

en: License
he: רישיון

en: Links
he: קישורים

en: Album
he: אלבום

en: Artist
he: אמן

en: Audio
he: אודיו

en: Notes
he: הערות

en: Track
he: מעקב
