Pushtape Discography (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Tags
oc: Etiquetas

en: License
oc: Licéncia

en: Links
oc: Ligams

en: Artist
oc: Artista

en: Audio
oc: Àudio

en: Notes
oc: Nòtas

en: Track
oc: Seguiment

en: Credits
oc: Crèdits
