Pushtape Discography (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: License
pt: Licença

en: Album
pt: Álbum

en: Artist
pt: Artista

en: Notes
pt: Anotações

en: Track
pt: Monitorizar

en: Credits
pt: Créditos
