Pushtape Events (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: Event
lv: Notikums

en: Details
lv: Sīkāka informācija
