Pushtape Events (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Date
pl: Data

en: Links
pl: Odnośniki

en: Event
pl: Termin

en: Details
pl: Szczegóły
