Pushtape Events (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Date
sk: Dátum

en: Links
sk: Odkazy

en: Event
sk: Podujatie

en: Details
sk: Podrobnosti
