Pushtape Events (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Links
vi: Các liên kết

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Details
vi: Chi tiết
