Pushtape Events (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Links
fi: Linkit

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Details
fi: Yksityiskohdat
